Ciekawe gry liczbowe lotto

Wiele osób kojarzy gry oferowane przez Totalizator Sportowy przede wszystkim z Dużym lotkiem i Mini lotkiem. Tymczasem obecnie można zagrać także w inne propozycje. Niektóre z nich dają możliwość zarówno mniejszych, jak i większych wygranych, w zależności od liczby wytypowanych numerów. Jedną z bardziej interesujących gier jest także ekstra pensja. Dlaczego warto wziąć ją pod uwagę?
W przypadku takich gier jak ekstra pensja ciekawa jet zwłaszcza główna wygrana, która jest wypłacana w ratach.

 

Dzięki obstawieniu pięciu liczb z trzydziestu pięciu i jednej z zakresu od 1 do 4 można cieszyć się pięcioma tysiącami złotych co miesiąc przez dwadzieścia lat. Istnieje również możliwość grania z tak zwaną stawką. Dzięki niej możliwe jest, aby w przypadku obstawienia prawidłowej kombinacji, dostawać nie pięć, ale nawet dwadzieścia tysięcy.
W przypadku takich gier jak extra pensja wyniki pojawiają się codziennie. Można sprawdzić je w kolekturze lub na stronie internetowej. Niektórzy gracze codziennie oglądają sam przebieg losowania. Można zrobić to w internecie lub o godzinie 21. 40 przełączyć telewizor na odpowiedni kanał.