Elisabetta Franchi – moda, styl i elegancja

Elisabetta Franchi franczyza to świetny pomysł na własny biznes. Marka jest już znana, ceniona i ma lojalnych fanów na całym świecie. Otwarcie butiku z odzieżą z metką Elisabetty Franchi to niewielkie ryzyko, pod warunkiem, że dobierze się odpowiedniego partnera – franczyzodawcę. Warty uwagi plan franczyzy Elisabetty Franchi ma agencja GPoland.

Franczyza to dobry wybór, jeśli dopiero rozpoczyna się swoją przygodę z biznesem. Początkujący przedsiębiorca potrzebuje zaufanego partnera i dobrych rad wynikających z doświadczenia i wiedzy na dany temat. To pół drogi do sukcesu.

W świecie mody niewiele jest marek, które tak doskonale odzwierciedlałyby pragnienie każdej kobiety, aby być elegancką. Elisabetta Franchi przedstawia całkiem nowe spojrzenie na luksus, który dotychczas był postrzegany zupełnie inaczej. To prawdziwa i niezwykła moda. Styl reprezentowany na wybiegach kolekcji Elisabetty Franchi to połączenie nieskazitelnej jakości z nieokiełznaną kreatywnością.

Każda kolejna kolekcja Elisabetty Franchi ucieleśnia elegancję w nowych formach, nawiązując do klasyki w nowoczesnym wykonaniu. Za to właśnie kochają ją kobiety. Idealnie trafia w ich gusta, preferencje i potrzeby. Styl Elisabetty Franchi to zwycięska kobiecość we wszystkich jej przejawach.

Projektantka Elisabetta Franchi zdołała zawładnąć kobietami dzięki swojemu stylowi i kreatywności. Jej sukces opiera się na nieograniczonej pasji do doskonałości, miłości do mody i innowacyjnych pomysłów, które są urzeczywistniane przez fachowe ręce. Celem wszystkich kolekcji jest ciągłe doskonalenie dopasowania i dbałość o szczegóły, co w rezultacie daje najwyższą jakość, charakteryzującą się wyrafinowaną elegancją, która jest prawdziwym symbolem “Made in Italy”.

Jednym z obowiązkowych elementów stylizacji tworzonych przez Elisabettę Franchi jest koronka. Łączona z wyjątkowym odcieniem kości słoniowej doskonale pasuje do pełnych wdzięku i elegancji sukni kobiecych. Współczesna elegancja łączy się z mocnym charakterem butów. Zadziorna sylwetka fascynuje niczym druga skóra dzięki zawiniętym sznurówkom. Styl marki Elisabetty Franchi to arabski wdzięk i elegancja podkreślająca kobiecość.

Kategoria: sklepy